NAKTERHUS MED KOMPAS, C.M Hammar, Göteborg.

4359484. NAKTERHUS MED KOMPAS, C.M Hammar, Göteborg.

Ikke monteret i hætte ca ø 20 cm, 23 cm høj.

Brugsslitage. Revne i glas på nubhuset. Slid, ridser, hærdning, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 184