Bordur, nyrenæssance, sent 1800-tal.

4359364. Bordur, nyrenæssance, sent 1800-tal.

Pendul til rådighed.
Højde 49, bredde 32,5, dybde 18,5 cm.

Brugsslitage. Ikke fuldt gennemgået eller funktionelt testet. Kammen har ingen dekorativ del.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pendul til rådighed.

Antal besøg: 224