BRUDEKISTE, 19. ÅRHUNDREDE.

BRUDEKISTE, 19. ÅRHUNDREDE.
4358969. BRUDEKISTE, 19. ÅRHUNDREDE.

Dateret 1826.
Jernbeslag.
Størrelse 40x60,5x39cm.

Manglende nøgle. Brugsslitage, tørre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dateret 1826.
Jernbeslag.
Størrelse 40x60,5x39cm.

Antal besøg: 427