Et klapbord i egetræ, sandsynligvis England.

4358837. Et klapbord i egetræ, sandsynligvis England.

Længde ca. 150 cm.
Højde ca. 53 cm.
Bredde ca. 46 cm.

Brugsslitage, ridser og slagmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 150 cm.
Højde ca. 53 cm.
Bredde ca. 46 cm.

Antal besøg: 290