MATTA, Liggestol, signeret Ingegerd Silov.

435865. MATTA, Liggestol, signeret Ingegerd Silov.

Farver spænder fra grøn og beige.
Størrelse 244*70 cm.

Brugsslitage. Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse 244*70 cm.

Brugsslitage. Mindre pletter.

Antal besøg: 815