BÅDMOTOR, Chrysler 10, og ledsagende tank.

4358575. BÅDMOTOR, Chrysler 10, og ledsagende tank.

Højde ca. 90 cm
Rigghøjde ca. 65 cm
Tank og slange medfølger.

Brugsslitage
Slidmærker, ridser
Snavs
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 90 cm
Rigghøjde ca. 65 cm
Tank og slange medfølger.

Brugsslitage
Slidmærker, ridser
Snavs
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 869