Rørstativ af træ med 6 rør, 20. årh.

4358154. Rørstativ af træ med 6 rør, 20. årh.

Sæt i mahogni, længde ca 24,5, højde 13, bredde 9cm.
Rørlængde ca. 13-21cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Rør med skader og reparationer. Stativ på undersiden med gravering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rørlængde ca. 13-21cm.

Antal besøg: 298