SLAGTEBORD, sent 1900-tal.

SLAGTEBORD, sent 1900-tal.
4358071. SLAGTEBORD, sent 1900-tal.

Højde 73 cm
Bredde 109 cm
Længde ca 70/190 cm.

Brugsslitage, ridser, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 73 cm
Bredde 109 cm
Længde ca 70/190 cm.

Antal besøg: 432