OLLE NYMAN. Litografier, 3 stk., signerede og nummererede.
435801. OLLE NYMAN. Litografier, 3 stk., signerede og nummererede.
Komposition, signeret, nummereret 42/50 og dateret -79, ca. 32x24 cm.
Samtale, signeret, nummereret 187/230 og dateret -90, ca. 28x40 cm.
Værtshus, signeret og nummereret 73/100, ca. 34x57 cm.