KARL BERGMAN. Øhavslandskab.

KARL BERGMAN. Øhavslandskab.
4357946. KARL BERGMAN. Øhavslandskab.

Olie på lærred, signeret.

58 x 99 cm.

Rammemål: 77 x 113 cm.

Mindre overfladesnavs. Det samlede indtryk er godt.

Kunstner/designer

Karl Bergman (1891–1965)

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred, signeret.

58 x 99 cm.

Rammemål: 77 x 113 cm.

Kunstner/designer

Karl Bergman (1891–1965)

Antal besøg: 252