LOUNGE MØBLER, 3 stk., lignende, rokoko stil, 20. århundrede.

435785. LOUNGE MØBLER, 3 stk., lignende, rokoko stil, 20. århundrede.

Et par lænestole og en sofa, lign. Længden på sofaen er 160 cm.

Brugsslitage. Sofa med finerskader og reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 888