ET EDWARDIANSK OTTEKANTET STATIVBORD I VALNØD.

4357743. ET EDWARDIANSK OTTEKANTET STATIVBORD I VALNØD.

Med gennemboret messingbalustergalleri til den ottekantede top, på en drejet og udskåret søjle, på stativben. Højde 70.5cm x Diameter 46cm.

Generelt let slid med nogle mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 174