SOFA, Karl-Johan, 1800-tallet.

4357551. SOFA, Karl-Johan, 1800-tallet.

Fineret med birk. Løst polstret ryg og sæde med underliggende opbevaring. Armlæn med nedklappelig lås og underliggende opbevaring. Længde ca 225, bredde 75, højde 110 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Finérskader/tørre revner. Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 209