BERTIL WARNOLF. To litografier. Kompositioner. Signeret.

4357488. BERTIL WARNOLF. To litografier. Kompositioner. Signeret.

Udvendige mål hver 42x51 cm.
Trærammer med glas.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Bertil Warnolf (Født 1950)

Få foretaget en gratis vurdering!

Udvendige mål hver 42x51 cm.
Trærammer med glas.

Kunstner/designer

Bertil Warnolf (Født 1950)

Antal besøg: 195