PETER MANSOUROFF. Sammensætning.

4357444. PETER MANSOUROFF. Sammensætning.

Farvelitografi, signeret og dateret -74, nummereret 268/350.

47 x 17 billeder

Rammemål: 68 x 53 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

47 x 17 billeder

Rammemål: 68 x 53 cm.

Adresse

Pråmvägen 13
65216 Karlstad
Sverige

Antal besøg: 122