HØJSTOL, „Tripp Trapp“, Stokke.

4357238. HØJSTOL, „Tripp Trapp“, Stokke.

Bredde 46 cm, dybde 50 cm, højde 78 cm.

Mindre slitage. Trøje og læderrem mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 443