JOSÉ ROBERTO TORRENT. „Fiskere“.

4357216. JOSÉ ROBERTO TORRENT. „Fiskere“.

Akryl på lærred
Signeret. På bagsiden, signeret, med titlen, placeret i Ciudadela og dateret 1984
38,5x46 cm.

I god stand. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akryl på lærred
38,5x46 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 285