LENNART ROSENSOHN. Kompositioner, 3 stykker, ætsning/litografier.

4356770. LENNART ROSENSOHN. Kompositioner, 3 stykker, ætsning/litografier.

Signeret, nummereret og dateret, ca. 19 x 24-48 x 42 cm, inklusive rammer 40 x 43-67 x 50 cm.

1 med gulnede såvel som minimale kryber bag glas.

Kunstner/designer

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Lennart Rosensohn (1918–1994)

Antal besøg: 181