Mandolin, begyndelsen af det 20. århundrede.

4356412. Mandolin, begyndelsen af det 20. århundrede.

Længde ca. 60 cm.

Slid, tørre revner, mindre dele mangler. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 60 cm.

Antal besøg: 360