EDWARD HALD. Vase, gral, usigneret.

4356170. EDWARD HALD. Vase, gral, usigneret.

Højde ca. 18 cm.
Angiveligt vaseherkomst fra Elis Rydh gravørmester i Orrefors.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Edward Hald (1883–1980)

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 18 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Edward Hald (1883–1980)

Antal besøg: 567