LARS LERIN. Unavngivet.

LARS LERIN. Unavngivet.
4356158. LARS LERIN. Unavngivet.

Trætryk, 43 x 64,5 cm, inkl. ramme 59 x 79,5 cm. Signeret Lars Lerin og dateret 91, nummereret P.T.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Lars Lerin (Født 1954)

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 1.239