SKÅL, SØLV OG SCOOP, SAMEARBAIT.

4356066. SKÅL, SØLV OG SCOOP, SAMEARBAIT.

Skål, C. G. Hallbeg, Stockholm, 1937, højde 4 cm, diameter 11 cm, vægt ca: 47 gram.
Skovl, udskåret i træ, længde 11 cm.

Skål med gravering.
Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skål med gravering.
Overfladeslitage.

Antal besøg: 308