MODELSKIB „Carlscrona IV“, anden halvdel af det 20. århundrede.

4355906. MODELSKIB „Carlscrona IV“, anden halvdel af det 20. århundrede.

3 Master, træ og tekstil monteret på træsokkel.

Højde 110 cm
Bredde 105 cm.

Overfladeslitage, løse dele, revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 110 cm
Bredde 105 cm.

Antal besøg: 256