AXEL EBBE. „When Spring Came“, gipsrelief, signeret og dateret 1894.

4355709. AXEL EBBE. „When Spring Came“, gipsrelief, signeret og dateret 1894.

60 x 31 cm. Rammemål 62 x 33 cm.

Mindre overfladesnavs. Revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 452