HANS HARTUNG. Rammemål ca. 83 x 65 cm.

4355600. HANS HARTUNG. Rammemål ca. 83 x 65 cm.

Farvelitografi, signeret 20/100.

Ikke undersøgt uden for rammen.
Bladet med reparation i bunden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 364