EINAR BERGSTEN. olie på lærred, signeret.

4355033. EINAR BERGSTEN. olie på lærred, signeret.

Ca 45x54, træramme ca 69x70 cm.

Mindre udskriftsmærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre udskriftsmærke.

Antal besøg: 171