FRED ANDERSSON. Olie på lærred, signeret.

4355020. FRED ANDERSSON. Olie på lærred, signeret.

Lærred mål ca. 50 x 78 cm.
Kun spændingsramme.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Fred Andersson (1921–1989)

Få foretaget en gratis vurdering!

Lærred mål ca. 50 x 78 cm.
Kun spændingsramme.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Fred Andersson (1921–1989)

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Antal besøg: 186