HARALD WIBERG. EFTER. tryk, 3 stk, signeret og dateret på trykket.

4354899. HARALD WIBERG. EFTER. tryk, 3 stk, signeret og dateret på trykket.

Træramme med glas ca 52x52 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Harald Wiberg (1908–1986)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Harald Wiberg (1908–1986)

Antal besøg: 224