PERLEKÆDE, 1. Halvdelen af det 20. århundrede.

435485. PERLEKÆDE, 1. Halvdelen af det 20. århundrede.

Graderede sølv-hvide perler (Ø 3,5-7,5 mm) med gennembrudt lås. 835 sølv. Stemplet. L 47,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstauktionshaus Schlosser Forum
Antal besøg: 682