Objekter, 7 stk., tin, 20. århundrede.

4354833. Objekter, 7 stk., tin, 20. århundrede.

Lysestage til planlys, højde ca. 6 cm, længde ca. 22 cm.
Lysestager et par, højde ca. 7,5 cm.
2 snapsglas/vaser, højde ca. 10,5 - 12,5 cm-.
Skål, diameter ca. 11 cm.
Blomsterstander, højde ca. 9,5 cm, diameter ca. 10 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skål, diameter ca. 11 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 170