JOHN ULLMAN. olie på lærred, signeret.

4354766. JOHN ULLMAN. olie på lærred, signeret.

Ca 40x52, træramme ca 53x64 cm.

Lidt mindre mærke.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt mindre mærke.

Antal besøg: 187