Dækbord, 3 stk., Rokokostil, 20. årh.

4354548. Dækbord, 3 stk., Rokokostil, 20. årh.

Svingede ben. Største bord, længde ca. 54, bredde 40, højde 55 cm.

Revnemærker, ridser, pletter, slagmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 127