ENDRE NEMES. Komposition, farvelitografi, signeret.

4354522. ENDRE NEMES. Komposition, farvelitografi, signeret.

Rammestørrelse 92 x 72 cm, 87/90.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Endre Nemes (1909–1985)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Endre Nemes (1909–1985)

Antal besøg: 177