BAR DISK, med to taburetter og barskab, 1900-tallet.
435385. BAR DISK, med to taburetter og barskab, 1900-tallet.
Bardisk med hylde på bagsiden, længde 150, bredde 44, højde 110 cm To taburetter med en højde på 84 cm, metal fodstøtte Væghængt barskab med længde 55 bredde 16, højde 69 cm.
Håndtag mangler på barskab, ridser og Brugsslitage, en hylde mangler træ.