CARL RÖNSTRÖM. Olie på panel, signeret C Rönström.

4353707. CARL RÖNSTRÖM. Olie på panel, signeret C Rönström.

Panelmål ca. 33x43 cm.
Træramme, ca. 48x58 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Panelmål ca. 33x43 cm.
Træramme, ca. 48x58 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 288