MODELBÅD, „Sofia Linnea“, træjagtmodel.

4353335. MODELBÅD, „Sofia Linnea“, træjagtmodel.

Højde ca. 97 cm
Bredde ca. 100 cm
Dybde ca. 24 cm.

Slid og slitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 97 cm
Bredde ca. 100 cm
Dybde ca. 24 cm.

Antal besøg: 258