Sofabord med klapper, mahogni, 20. årh.

4353254. Sofabord med klapper, mahogni, 20. årh.

Højde ca. 56, bredde 71, længde 101, og 2 foldeklapper på 25,5 cm.

Aldersrelateret overfladeslid. Ridser og mærker. Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 172