HALMØBLER, fineret med teaktræ, 1950'erne/60'erne.

435306. HALMØBLER, fineret med teaktræ, 1950'erne/60'erne.

Løst polstret sæde og ryg betrukket med ternet stof. Et opbevaringsrum.
Længde 82 cm.
Bredde 39 cm.
Total højde 61,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 82 cm.
Bredde 39 cm.
Total højde 61,5 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 930