SKIB, kobber med stud, 1700-/20. årh.

4353032. SKIB, kobber med stud, 1700-/20. årh.

Højde 50 cm
Bredde med stift 57 cm.

Håndtaget til stiften sidder fast, stiften løs i fastgørelsen, nitten mangler, buler, slid på overfladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 50 cm
Bredde med stift 57 cm.

Antal besøg: 146