KISTA, oprindeligt malet, dateret 1815.

43529. KISTA, oprindeligt malet, dateret 1815.

Længde 163, bredde 53, højde 73 cm.

Slitage, skader, manglende nøgle, lås.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 985