JOCHEN KUBLIK. Sammensætning.

JOCHEN KUBLIK. Sammensætning.
4352847. JOCHEN KUBLIK. Sammensætning.

Farveætsning, signeret og dateret 2004, nummereret 9/50.

39 x 14,5 cm.

Rammemål: 60 x 29 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

39 x 14,5 cm.

Rammemål: 60 x 29 cm.

Antal besøg: 150