BRUNO WIKLUND. "Skyer", olie på lærred, signeret.

435279. BRUNO WIKLUND. "Skyer", olie på lærred, signeret.

Ydermål 57x77 cm. Ydermål 79 x 100 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.122