ØRERINGE CREOLER, et par, K18 guld.

4352713. ØRERINGE CREOLER, et par, K18 guld.

Vægt i alt ca. 1,7 gram.
Stemplet med kattefod.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt i alt ca. 1,7 gram.
Stemplet med kattefod.

Brugsslitage.

Antal besøg: 273