FOLDESKÆRM på hjul, mahogni, nyrenæssance.

435267. FOLDESKÆRM på hjul, mahogni, nyrenæssance.

Totallængde 187, højde 142 cm.

Brugsslitage og stof mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og stof mangler.

Antal besøg: 1.202