LIEBIG, BERNHARD. - Eppstein udsigt, olie på pap.

4352475. LIEBIG, BERNHARD. - Eppstein udsigt, olie på pap.

Signeret „B. Liebig“ nede t.v., ca. 43 x 30 cm, indrammet, samlede mål ca. 50,5 x 37 cm
Liebig, Bernhard (1873 Wernersdorf - 1937 Frankfurt).

1 restaureret craquelure crack.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Gemischt
Antal besøg: 138