JÖRGEN NASH. Komposition, akvarel, signeret.

4352425. JÖRGEN NASH. Komposition, akvarel, signeret.

27x26,5 cm, uindrammet.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Jörgen Nash (1920–2004)

Få foretaget en gratis vurdering!

27x26,5 cm, uindrammet.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Jörgen Nash (1920–2004)

Adresse

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Placering
G01
Antal besøg: 251