OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. AKVAREL, på papir, signeret Nilsson.

4352359. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. AKVAREL, på papir, signeret Nilsson.

Rammemål:
højde 41 cm, bredde 47 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål:
højde 41 cm, bredde 47 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 154