ERIK JÖNSSON. olie på lærred, signeret.

4352028. ERIK JÖNSSON. olie på lærred, signeret.

ca. 93 x 81 cm. blæk. ramme.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Erik Jönsson (1893–1950)

Få foretaget en gratis vurdering!

ca. 93 x 81 cm. blæk. ramme.

Betingelse for brug.

Kunstner/designer

Erik Jönsson (1893–1950)

Antal besøg: 376