GUSTAF HELLSING. OLIE PÅ PANEL, signeret.

4351866. GUSTAF HELLSING. OLIE PÅ PANEL, signeret.

Billedmål 46,5 x 55 cm.
Rammemål 58,5 x 68 cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 46,5 x 55 cm.
Rammemål 58,5 x 68 cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 276