GULVLAMPE, 2-armet, teak/messing, midten af det 20. århundrede.

435147. GULVLAMPE, 2-armet, teak/messing, midten af det 20. århundrede.

Billedets højde 140 cm.

Skader og misfarvninger på skærmene samt Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedets højde 140 cm.

Antal besøg: 694